Grupy zorganizowane

 

Willa Górska Dolina zaprasza:

  • grupy zorganizowane na wypoczynek, konferencje oraz pobyty integracyjne
  • wycieczki szkolne, białe i zielone szkoły  (opinia straży)

Programy pobytu są zawsze dostosowywane do indywidualnych potrzeb grupy. Dysponujemy 50 miejscami noclegowymi w pokojach 1,2,3,4,5 osobowych z łazienkami, z balkonami oraz z widokiem na piękne tatrzańskie krajobrazy, TV. Prowadzimy stołówkę, w której serwujemy smaczne domowe posiłki – śniadania w formie bufetu szwedzkiego, obiady oraz obiadokolacje z deserem i kompotem, kolacje w formie bufetu szwedzkiego, w zależności od życzeń klienta i możliwości finansowych.

Obiekt zlokalizowany jest między Zakopanem a Bukowiną Tatrzańską. Ma wspaniałą bazę wypadową na szlaki turystyczne oraz szybki dostęp do atrakcji znajdujących się w pobliskich miejscowościach (Małe Ciche, Bukowina Tatrzańska, Białka Tatrzańska). 

Dodatkową atrakcją ośrodka są otaczające ją polany, lasy bogate w runo oraz potoki, które są wizytówką czystego środowiska. Na zewnątrz ośrodka znajduje się trampolina oraz miejsce do gier i zabaw. Atrakcje znajdujące się na zewnątrz ośrodka są tylko częścią atrakcji znajdujących się wewnątrz. Każdy może spędzić swój czas na sali zabaw, grając w piłkarzyki, ping-pong oraz zorganizować dyskotekę lub karaoke na sali disco.

Dla miłośników tańca posiadamy salę taneczną z lustrami oraz dla miłośników białego szaleństwa narciarnię z podgrzewaczem na buty. Organizujemy wieczorki integracyjne z kapelą góralską na żywo lub DJ-em, karaoke, bankiety oraz spotkania biznesowe, konferencje. Gwarantujemy profesjonalne podejście do obsługi oraz pomocy w zorganizowaniu ogniska z pieczeniem kiełbasek, prosiaka, barana, imprez plenerowych, kuligów w saniach oraz przejażdżek w powozach, wycieczek górskich z przewodnikiem.

Naszym Gościom oferujemy Kartę Tatrzańską, uprawniającą do zniżek z licznych atrakcji na termy, wyciągi itp. Zapraszamy Państwa przez cały rok gwarantując wspaniałą atmosferę oraz udany wypoczynek i niezapomniane wspomnienia.

 

Szczegółowe informacje w sprawie cen i rezerwacje:

tel: 693 475 898
e-mail: willagorskadolina@wp.pl
Grupy zorganizowane


Oferty

Święta Bożego Narodzenia

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Świąt Bożego Narodzenia w Willa Górska Dolina.

Święta Wielkanocne w Górach

Spędź wyjątkowe Święta Wielkanocne 2020 w Willa Górska Dolina.

FERIE ZIMOWE 2019

Ferie Zimowe 2017 w Willa Górska Dolina

Wakacje w Górach

Zapoznaj się ze szczegółami naszej Wakacyjnej oferty.

Grupy zorganizowane

Zapraszamy grupy zorganizowane na wypoczynek, konferencje oraz pobyty integracyjne. Programy pobytu są zawsze dostosowywane do indywidualnych potrzeb grupy. Dysponujemy 50 miejscami noclegowymi w pokojach 1,2,3,4,5 osobowych z łazienkami, z balkonami oraz z widokiem na piękne tatrzańskie krajobrazy, TV. Prowadzimy stołówkę, w której serwujemy smaczne domowe posiłki – śniadania w formie bufetu szwedzkiego, obiady oraz obiadokolacje z deserem i kompotem, kolacje w formie bufetu szwedzkiego, w zależności od życzeń klienta i możliwości finansowych.

Jesienna promocja

Jesień w Willa Górska Dolina – 20% : 60 zł od osoby dorosłej, 50 zł dzieci do lat 9 *dzieci do lat 3 - pobyt gratis (bez dodatkowych świadczeń). Cena zawiera: Nocleg, Śniadanie w formie bufetu szwedzkiego, Obiadokolacja z deserem, Bezpłatny dostęp do bezprzewodowego Internetu, Kartę tatrzańską na czas pobytu (dla chętnych), Parking

Sylwester 2019/2020

Sylwester w górach. Przygotowaliśmy dla Państwa specjalna ofertę!