O nas

WILLA GÓRSKA DOLINA

Willa Górska Dolina

Tu poczujesz magię Tatr i życia smak!

Willa Górska Dolina powstała z myślą stworzenia wyjątkowego miejsca. Otóż tak się stało! Znajduje się w jednym z sołectw Poronina, malowniczej miejscowości Stasikówka.  To oaza spokoju u wrót Zakopanego, z której otaczać cię będą piękne widoki na góry, łąki i lasy. Szczyci się znakomitą bazą wypadową zarówno w Tatry Polskie jak i Tatry Słowackie.

Kameralne pokoje z łazienkami oddają niepowtarzalną atmosferę spokoju i przytulności.  Tradycyjna domowa polska kuchnia z daniami regionalnymi jest naszym wielkim atutem. 

Stylowe wnętrza

Z góralskim klimatem...

W stylowych wnętrzach sal panuje tradycyjna i nowoczesna atmosfera, doskonała do organizacji spotkań rodzinnych, firmowych, jak i przyjęć bankietowych, czy okolicznościowych.

Letnia strefa wellness jest idealnym miejscem relaksu dla zwolenników pieszych górskich wędrówek. To tu odpoczniesz, zregenerujesz siły oraz odprężysz się po całym dniu pełnym wrażeń. Nawet najmłodsi Gości odnajdą dla siebie atrakcje, niezależnie od pory roku czy pogody. Czegoż więcej można pragnąć, mając w jednym miejscu tyle atrakcji.

Dlaczego Willa Górska Dolina?

Atrakcje na wyciągnięcie ręki!

Otoczenie gór, łąk i lasów są tylko częścią atutów lokalizacji. Znajdujemy się w jednym z sołectw Poronina, malowniczej miejscowości Stasikówka, która położona jest przy drodze wojewódzkiej łączącej Poronin z Bukowiną Tatrzańską oraz przejściem granicznym na Łysej Polanie. Zaledwie 300m od ośrodka znajduje się przystanek autobusowy. Dzięki temu poruszanie się jest bardzo proste. Usytuowanie przy głównej drodze jest bardzo dobrą bazą wypadową do najciekawszych zakątków Podhala i nie tylko. W rejonie miejscowości również znajduje się wiele wyciągów narciarskich, baseny termalne oraz szlaki górskie. Do Zakopanego, na Krupówki dojedziesz w niecałe 10 minut.